Horský Ranč, ubytovanie, kurz, prenájom

  POBYTY  

  KURZY  

 ZVIERATKÁ 

BIO PRODUKTY

  FOTKY  

AZYL MAČKY
Ako pomôcť
Horský Ranč, ubytovanie, kurz, prenájom  Adoptujte
Horský Ranč, ubytovanie, kurz, prenájom  Prispejte
  Darujte 2%
Horský Ranč, ubytovanie, kurz, prenájom

Horský Ranč, ubytovanie, kurz, prenájom 0911 77 55 72 Horský Ranč, ubytovanie, kurz, prenájom ranc (zavinac) horskyranc.sk Horský Ranč, ubytovanie, kurz, prenájom Ako sa k nám najrýchlejšie dostanete


 
Horský Ranč, ubytovanie, kurz, prenájomPOLOHA A DOPRAVA NA HORSKÝ RANČ Horský Ranč, ubytovanie, kurz, prenájom

Nová Baňa
Kolibská cesta 6266

GPS | S 48° 27´ 48,96´´| V 18° 36´ 9,56´´
(48,46407 - 18,60185)

Horský Ranč sa nachádza v Novej Bani, časť Štále, lokalita Ilend - Koliba.
Vzdialenosť od diaľnice 10km, od centra 7km.


Zväčšiť mapu

Autom sa dostanete až do areálu. Hostia, ktorí prídu vlakom alebo autobusom, si môžu dopredu dohodnúť taxi, prípadne ísť MHD zo stanice autobusom ILEND na konečnú.
 
Príchod z diaľnice:

smer CENTRUM, stále po hlavnej ceste až na Námestie slobody (vľavo radnica/múzeum, vpravo VUB). Z námestia vpravo po hlavnej, pôjdete dolu kopcom, na križovatke pri kríži vľavo (po hlavnej). Po pár km pôjde hlavná cesta (Dlhá lúka) 90° vpravo (smer TAJCH), tu treba ísť po vedľajšej hore vľavo (smer Kolibská cesta). Ďalej po hlavnej, tzn. pri potravinách vpravo, pri MŠ vľavo (tu sa hlavná začína volať Kolibská cesta). Po Kolibskej ceste pokračujete stále rovno 3,8km BEZ ODBOČENIA až na jej úplný koniec po červenú bránu Koliby (3 senníky), pozriete sa doľava hore a uvidíte našu tmavozelenú bránu. Tešíme sa na vás!

Príchod zo smeru Partizánske / Prievidza:

z cesty 512 odbočíte na Novú Baňu, po cca 6 km miniete tabuľu Nová Baňa a po pár 100m po pravej ruke bude malá lúčka, na ktorej je biely stožiar s ukazovateľmi, tu opustíte hlavnú cestu (ktorá pôjde vľavo do mesta) a odbočíte hore doprava 90° (smer Kolibská cesta). Ďalej po hlavnej, tzn. pri potravinách vpravo, pri MŠ vľavo (tu sa hlavná začína volať Kolibská cesta). Po Kolibskej ceste pokračujete stále rovno 3,8km BEZ ODBOČENIA až na jej úplný koniec po červenú bránu Koliby (3 senníky), pozriete sa doľava hore a uvidíte našu tmavozelenú bránu. Tešíme sa na vás!

 

Horský Ranč, ubytovanie, kurz, prenájom Horský ranč
Kolibská cesta 6266
96801 Nová Baňa - Štále
časť KOLIBA / ILEND

tel.: +421 (0) 911 77 55 72

e-mail: ranc (zavinac) horskyranc.sk

facebook OZ Horský Ranč

facebook Ubytovanie Horský Ranč

Horský Ranč © 2010 - 2021